Villa Korkuluğu
Uncategorized

Villa Korkuluğu

Villa Korkuluğu

Günümüzde hemen her alanda kullanılan paslanmaz materyalden yapılan korkuluklar villalarda özellikle tercih edilmektedir. Denize sıfır mesafede olan villalara uygulanan villa korkuluklarının özellikle üretiminde kullanılan materyal önemlidir. Denize yakın mesafede olan villa korkuluk sistemlerinin paslanmaz malzemeden yapılması son derece önem taşır. Böylelikle kullanıcılarda uzun ömürlü ve dayanıklı bir korkuluk sistemine sahip olmuş olurlar.

Firmamız bünyesinde özellikle paslanmaz niteliğe sahip metal korkulukların üretimini yapmaktayız. Dolayısıyla kaliteli ve üstün işçiliğimiz ile tasarımını ve montajını yaptığımız korkuluklarımızı sizlerde dış mekanlarınıza uygulamamızı bizlerden talep edebilirsiniz. Paslanmaz niteliğe sahip olan villa korkuluklarının bu denli tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri de modern ve estetik görünümünün olmasıdır. Ayrıca modern görüntüsünün yanında şık ve sade bir dizayn yaratmaktadır.

Villa Korkuluğu Fiyatları

Villa korkuluğu fiyatları konusuna değinecek olursak genel olarak korkulukların üretiminde kullanılacak olan malzemenin özelliğine, uygulama yapılacak alanın ölçülerine ve elbette kaliteli ve üstün işçilik özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapmaktayız. Villa korkuluğu fiyatlandırması yaparken genellikle şu niteliklere göre fiyatlandırma yapabilmekteyiz.

  • Proje Üzerinden Fiyatlandırma Yapmak
  • Keşif üzerinden fiyatlandırma yapmak

Proje bazında fiyatlandırma yapmak hususunda firmamıza mail yoluyla projelerinizi gönderebilirsiniz. Gerekli görüldüğü taktirde firmamızdan ücretsiz bir keşif hizmeti de alabiliyorsunuz. Tüm incelemelerin ardından tarafınıza firmamız tarafından net şartlar ve korkuluk için kullanılacak olan tüm malzemelerin yer aldığı bir teklif formunu size gönderiyoruz.

Ayrıca Keşif üzerinden yapacağımız fiyatlandırma yöntemimizde de bizlere mail veyahut telefonla ulaşmanız halinde belirttiğiniz adresinize randevu oluşturmanız halinde keşif hizmeti sunabilen deneyimli personelimiz adresinizde olacaktır. Sizin talebiniz üzerine detaylı şekilde seçmiş olduğunuz korkuluk modelini aktarır ve fiyat bilgisi için size teklif formu hazırlar.

Villa Korkulukları İçin Ne Şekilde Bir Çalışma Yapmaktayız?

Villaların güvenliğinin sağlanması aynı zamanda villaların estetik ve şık bir görünüm kazanması adına villa korkuluk sistemleri fazla talep görmektedir. Modern ve birbirinden farklı model ve tasarımlarda villa dekorasyonunuzla uyum sağlayacak şekilde villa korkuluklarının üretimini yapabilmekteyiz. Villa korkuluğu modellerimiz arasında paslanmaz materyal kullanarak üretim yaptığımız korkuluk modellerimizin yanı sıra aynı zamanda camlı, pleksi ve faklı tasarımlarda da villa korkulukları da mevcuttur.

Villalarınız için farklı tasarımlara ait bir korkuluk mu istiyorsunuz o zaman doğru bir firmayla karşılaştığınızı söyleyebiliriz. Kar Lazer firması olarak kaliteli ve üstün işçiliğimiz ve yine kaliteli materyallerimiz ile dilediğiniz model ve tasarımlarda villa korkuluklarına sahip olabilirsiniz. Bakım ve temizliği oldukça kolay olan paslanmaz korkuluklarımız ile aynı zamanda dilediğiniz renklere boyayabileceğiniz korkuluk türlerimiz mevcuttur.

Ayrıca ferforje villa korkuluk modellerimiz ile villalarınızın değerini iki katına çıkarabilirsiniz. Değerinin artmasından ziyade villalarınızın güvenliğinin de oluşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Villa korkuluk modelleri seçimini yaptığınız taktirde firmamız tarafından fiyat bilgisinin oluşturulması için teklif formu hazırlanır.  Korkuluk için alınan ölçülerin firmamıza iletilmesi halinde net bir fiyat bilgisi oluşturulacaktır. Fiyat teklif formumuz içerisinde kullanılacak olan malzemelerin bilgisi, sizin ödeme koşullarınız ve termin süresi net şekilde belirtilmektedir.

Neden YN Lazer?

Sektörde emin adımlarla ilerleyen firmamız alanında deneyim sahibi bir ekip ile yoluna devam etmektedir. Üretimlerimizde kullandığımız tüm malzemelerimiz birinci sınıf malzeme olup, üstün kaliteli işçilikle korkuluklarımız tasarlanmakta ve uygulanmaktadır.

YN Lazer firmamızla iletişim kurduğunuzda dilediğiniz ölçülerde ve renklerde villa korkuluğu, lazer kesim korkuluk, lazer kesim balkon korkuluk, dekor korkuluk, teras korkuluk, bahçe korkuluk, duvar üstü korkuluk, bahçe çiti, duvar çiti gibi korkuluk sistemlerine sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir